Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ÚVOD SLUŽBY 3D NÁVRHY REFERENCE O NÁS KONTAKT
ÚVOD SLUŽBY 3D NÁVRHY REFERENCE O NÁS KONTAKT
DOMLUVTE
SI SCHŮZKU

O nás

Oheň, praskání polen, příjemné teplo. Toužíte po jedinečné atmosféře domova, kterou dokáží vykouzlit jen kachlová kamna nebo kachlový krb?

Záleží jen na Vás, chcete-li kachlová kamna vyzařující tajemnství minulého století nebo krb se střízlivou a přímou formou současnosti. Zapomeňte na vše, co jste dosud o obyčejných kachlových kamnech věděli a nechte se inspirovat!

 

Aby se kamna stala vysoce funkčním a estetickým doplňkem Vašeho interiéru, zajišťujeme program realizace od nápadu po precizní zpracování projektu, kvalitní technologie výroby a špičkové tradiční řemeslné umění starých kamnářů. Naše firma je hrdým členem Cechu Kamnářů České Republiky.

 

Firma Kamnářství Jan Pudil je rodinou tradicí, kde se předává kamnářské řemeslo. Díky těmto zkušenostem je možné provádět výstavbu kachlových kamen a sporáků starou technologií na hlínu i moderními technologiemi. Kamnářstvím se naše firma zabývá již od roku 1965.

 

“Kamnář, to je vlastně zedník a obkladač dohromady. Protože se k obkladům kamen používá kachel, má kamnařina svůj základ v počátcích hrnčířiny a keramické výroby. Byly doby, kdy se stará, leč krásná kachlová kamna bourala. Dnes je tomu spíše naopak. Jenže to není tak jednoduché, protože kamnáři téměř již vymřeli.”

Víta Nejedlého 644
264 01 Sedlčany
IČO: 65591844 DIČ: CZ 7705151135
+420 602 385 830
info@kamnarstvi-pudil.cz
realizace: InGenius Webdesign