Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ÚVOD SLUŽBY 3D NÁVRHY REFERENCE O NÁS KONTAKT
ÚVOD SLUŽBY 3D NÁVRHY REFERENCE O NÁS KONTAKT
DOMLUVTE
SI SCHŮZKU

Kachlové sporáky

Kachlové sporáky nejsou rozhodně zapomenutá topidla. Stále tvoří srdce mnoha chalup, ale i spousty moderních kuchyní. Oblíbenými jsou díky mnoha výhodám, které domácnostem přinášejí.  Sporáky jsou designově zajímavé a díky jedinečné schopnosti akumulovat teplo i velice funkční. Nově stavěné kachlové sporáky dokáží skloubit moderní topné i varné technologie s tradičním designem a splnit tak nejnáročnější požadavky.

 

Nejdůležitější funkcí kachlových sporáků je samozřejmě tepelná úprava potravin. Skutečný domov pak ale vytvoří teplo sálající z kachlů, praskání hořícího dřeva v topeništi, nebo vyhřáté ležení. Sporák je tvořen kachlovým nebo omítaným pláštěm, varnou deskou a pečící troubou. U sporákového kování lze vybrat velké množství variant provedení, není problém navrhnout prosklená dvířka, troubu, nebo sklokeramickou varnou desku. Do sporáku lze osadit teplovodní výměník pro vytápění dalších místností.

 

 

Při návrhu kachlových sporáků využíváme 3D modelovací program PaletteCAD. Díky němu Vám můžete velice realisticky ukázat jak bude vypadat Váš budoucí sporák.

3D návrhy si můžete prohlédnout v této sekci »

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, popř. si s námi sjednejte osobní konzultaci k Vašemu projektu.

 

Víta Nejedlého 644
264 01 Sedlčany
IČO: 65591844 DIČ: CZ 7705151135
+420 602 385 830
info@kamnarstvi-pudil.cz
realizace: InGenius Webdesign