Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ÚVOD SLUŽBY 3D NÁVRHY REFERENCE O NÁS KONTAKT
ÚVOD SLUŽBY 3D NÁVRHY REFERENCE O NÁS KONTAKT
DOMLUVTE
SI SCHŮZKU

Kachlová kamna

Základním zdrojem vytápění obytného prostoru je plášť kamen. Ten se natápí vnitřním topeništěm a tahy, které mají až deset metrů délky. Plášť kamen může být kachlový, nebo omítaný. Lze kombinovat různé tvary dle vybrané keramiky. Kachlová kamna mají úžasnou vlastnost dlouhodobosti sálání a přikládání. Interval zatápění může být až 24 hodin. Kamna se dají stavět moderní metodou, kdy tahy jsou bez kontaktu s pláštěm a převod tepla je zajištěn uzavřeným cirkulujícím vzduchem, nebo klasickým způsobem stavby na hlínu, kde převod tepla z tahu je přímo do pláště kamen. Typově se dají rozdělit na lehká, střední a těžká kamna.

 

Akumulační kamna se vyznačují pomalejším náběhem tepla, ale daleko delším dobou vydávání tepla. Je to způsobeno především velkou hmotností použitého materiálu, který má velkou nasákavost tepelné energie. Tyto kamna se využívají především pro dlouhodobé vytápění.

 

 

Při návrhu kachlových kamen využíváme 3D modelovací program PaletteCAD. Díky němu Vám můžete velice realisticky ukázat jak budou vypadat Vaše budoucí kamna.

3D návrhy si můžete prohlédnout v této sekci »

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, popř. si s námi sjednejte osobní konzultaci k Vašemu projektu.

Víta Nejedlého 644
264 01 Sedlčany
IČO: 65591844 DIČ: CZ 7705151135
+420 602 385 830
info@kamnarstvi-pudil.cz
realizace: InGenius Webdesign